Λίγες ακόμα ημέρες για να πραγματοποιήσουμε παιδικές ευχές μέσα από τα Ευχοστολίδια
![Λίγες ακόμα ημέρες για να πραγματοποιήσουμε παιδικές ευχές μέσα από τα Ευχοστολίδια](https://img.cnngreece.gr/img/780/max/70/2022/12/28/_.jpg?t=hqJ-rA4shCWDT2vzE5yfmw)
Αποχαιρετάμε τον παλιό χρόνο ζωντανεύοντας παιδικές ευχές με τα Ευχοστολίδια – Πώς μπορούμε όλοι να συνεισφέρουμε στη γιορτή αγάπης του ΟΠΑΠ
Η αντίστροφη μέτρηση για την αλλαγή του χρόνου έχει αρχίσει και μαζί έχει αρχίσει και η αντίστροφη μέτρηση χιλιάδων παιδιών που περιμένουν να ανοίξουν τα δώρα τους. Για ένατη χρονιά, ο ΟΠΑΠ, μέσα από τη δράση Ευχοστολίδια, στέκεται στο πλευρό παιδιών που έχουν ανάγκη και μας δίνει τη δυνατότητα να αναλάβουμε χρέη Άγιου Βασίλη, στέλνοντάς τους τα δώρα που ονειρεύονται. Εφέτος, η πρωτοβουλία Ευχοστολίδια πραγματοποιεί τις ευχές των παιδιών του Οργανισμού «Το Χαμόγελο του Παιδιού» και της Ένωσης «Μαζί για το Παιδί».
Πώς μπορούμε να πραγματοποιήσουμε παιδικές ευχές μέχρι τις 31 Δεκεμβρίου
Οι ευχές των παιδιών έχουν αποτυπωθεί σε ζωγραφιές, τις οποίες μπορούμε να βρούμε είτε με μια επίσκεψη στο www.opapcsr.gr είτε στην εφαρμογή «Ομάδα Προσφοράς ΟΠΑΠ».
Μέχρι και τις 31 Δεκεμβρίου, μπορούμε να κάνουμε τις ευχές αυτές πραγματικότητα ακολουθώντας τα εξής απλά βήματα:
- Επιλέγουμε την παιδική ζωγραφιά - ευχή που θέλουμε να πραγματοποιήσουμε
- Αγοράζουμε διαδικτυακά το δώρο που ανταποκρίνεται στην ευχή, μέσω των συνεργαζόμενων e-shops των καταστημάτων Μουστάκας, Zakcret, Energiers και των εκδόσεων Ψυχογιός
- Στέλνουμε τη δική μας ευχή στο παιδί που θα λάβει το δώρο
- Συμπληρώνουμε τα στοιχεία μας στα ειδικά πεδία, αν επιθυμούμε να λάβουμε την πραγματική ζωγραφιά του παιδιού, για να θυμόμαστε τη σημαντική μας προσφορά
SPONSORED
![Ολυμπιακοί Αγώνες: Εκτός τελικού η εθνική των ανδρών στην κολύμβηση 4x100 ελεύθερο](https://img.cnngreece.gr/img/320/max/90/2024/07/27/7820fda0-AP24209370686110.jpg?t=CrlsaIyf-l9M207N1OankQ)
Ολυμπιακοί Αγώνες: Εκτός τελικού η εθνική των ανδρών στην κολύμβηση 4x100 ελεύθερο
15:21![Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Εγκατέλειψε η Κορακάκη, εκτός τελικού η Μόσχη](https://img.cnngreece.gr/img/320/max/90/2024/07/27/8c09e220-AP24208382554157.jpg?t=AkjXUvKn6QhEAd3vx9h8zQ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Εγκατέλειψε η Κορακάκη, εκτός τελικού η Μόσχη
15:16![Ολυμπιακοί Αγώνες: Αναβολές και ακυρώσεις αγώνων - Τους τα χάλασε ο καιρός](https://img.cnngreece.gr/img/320/max/90/2024/07/27/784e18b2-AP24209400996430.jpg?t=dDXPdEoMkXxQXDmVwsasRA)
Ολυμπιακοί Αγώνες: Αναβολές και ακυρώσεις αγώνων - Τους τα χάλασε ο καιρός
15:06![Πετρούνιας για την απόδοση στους Ολυμπιακούς: Δεδομένης της κατάστασης είμαι ευχαριστημένος](https://img.cnngreece.gr/img/320/max/90/2024/07/27/22ece2ae-AP23273400324410.jpg?t=TpBFKlLs5KBNWB7Js9sN_A)
Πετρούνιας για την απόδοση στους Ολυμπιακούς: Δεδομένης της κατάστασης είμαι ευχαριστημένος
14:57![Πώς είδαν τα διεθνή ΜΜΕ την τελετή έναρξης: «Βρεγμένη, παράξενη, αρκετά όμορφη, σίγουρα αξέχαστη»](https://img.cnngreece.gr/img/320/max/90/2024/07/27/0e9107c3-AP24208769165115.jpg?t=uDPBbyJVAUXW_jW-2YW1xg)